Šī informatīvā mājaslapa ir izveidota ar mērķi informēt sabiedrību par pelējumu un palīdzēt tirgot manis izplatītos pretpelējuma/dezinfekcijas līdzekļus.
Ikdienā saņemu daudz zvanu no cilvēkiem, kuri cīnās ar pelējumu un tikai retais ir zinošs par pelējuma izraisītām sekām un ietekmi uz mūsu veselību. Daudzos gadījumos to uzskata vienkārši par netīru (nevēlamu) traipu, kas uzrodas arī pēc tā noņemšanas.
Aizvien mazāk laika man atliek pārsūtīt informāciju visiem interesentiem, skaidrot telefoniski, tāpēc nolēmu to apkopot vienuviet ar iespēju „no pelējuma atkarīgajiem” dalīties pieredzē par cīņu ar to, kā arī uzdot interesējošos jautājumus un arī atbildēt uz tiem.
Centīšos šo vietni regulāri papildināt ar jaunu informāciju. Tāpat būšu ļoti pateicīgs, ja atradīsiet laiku ievietot kādu komentāru forumā, tādējādi veicinot diskusiju, kas pozitīvi ietekmēs mani veltīt vairāk laika turpmākai pelējuma izmeklēšanai un apkopot to šeit.
Vēlos piebilst, ka es neesmu mācījies bioloģiju, vēl vairāk mikrobioloģiju un viss materiāls, kas atrodams šai vietnē ir manis meklēts, tulkots un dažādos citos veidos iegūts. Pieļauju varbūtību, ka informācija var būt daļēji neprecīza. Tāpēc ja šeit iemaldās kāds „zinātājs”, vēlos lūgt informēt mani par iespējamām neprecizitātēm, kas būtu pēc iespējas ātrāk jānovērš.

Romāns Klintsons

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>